Yönetim Kurulu ve Çalışma Planı

ORDU ROTARY KULÜBÜ 2019- 2020 DÖNEMİ ÇALIŞMA PLANI

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ 

  • Başkan        : Rtn. İsmail Aydın
  • As Başkan     : Rtn. Hakan Çolak
  • Sekreter         : Rtn. Ümit Metin
  • Sayman           : Rtn. Emrah Albayrak
  • Üye (GDB)  : Rtn. Tansu Odabaş

KOMİTE BAŞKANLARIMIZ:

Üyelik Komitesi Başkanı                           : Mustafa   & Aysel Cömert
Halkla İlişkiler ve Tanıtım Kom.Bşk.        : Funda & Mehmet YILMAZ
Uluslararası Rotary Vakfı Komitesi Bşk. : Hakan  & Şükran Çolak
Hizmet Projeleri Komitesi Başkanı          : Meltem  & Özcan Erbaş
Kulüp Yönetim Komitesi Başkanı            : Murat  & Nesrin Tanrıverdi

DANIŞMANLAR KURULU

  • GDB. Ömer Aydın
  • GDB. Hakan Duman
  • GDB. Mustafa Cömert
  • GDB. Hakan Karakaş
KULÜP İÇİ HİZMETLERİ ANA KOMİTESİ 
BAŞKAN       : GDB MURAT TANRIVERDİ 
ALT KOMİTELERİ
  1. Devam Komitesi / Hasan Fehmi Panayır
  2. Toplantı Sorumlusu / Ümit Metin – Mine Aydın
  3. Bülten Komitesi / Hakan Karakaş – Şükran Çolak
  4. Ocakbaşı Komitesi / Hasan Karamustafaoğlu – Ümit Metin - Ayşe Tuğçe Odabaş
  5. Öğrenci Bursları Komitesi /  Ahmet Doğru - Asel Gürsoy
  6. Gezi ve Organizasyon Komitesi / Belgin Metin – Aynur Aydın – Nalan Karamustafaoğlu
  7. Konuşmacı Konuk Komitesi / Emrah Albayrak – Mehmet Yılmaz
  8. Fon Yaratma Komitesi / Emrah Albayrak
  9. Hukuk ve Tüzük Komitesi / Tuğba Kalaycı Gün – Mustafa Kuralay - İlyas Gün
  10. Stratejik Planlama Komitesi / İsmail Aydın – Hakan Çolak – Ümit Metin
  11. Rotary Club Center / Hakan Çolak
  12. 1Arşiv Komitesi / Ümit Metin – Hakan Çolak – Gonca Görsev Kılıç
  13. Hobi Komitesi / Adem Kılıç – Hasan Fehmi Panayır – Banu Kuralay
  14. Kulüp İçi Haberleşme Komitesi / Funda Irmak Yılmaz – Aysel Cömert
PROJELER ANA KOMİTESİ
BAŞKAN       : RTN. MELTEM ERBAŞ
ALT KOMİTELERİ 
  1. TOPLUM HİZMETLERİ KOMİTESİ
  2. Bizim Bir Okulumuz Var : Emrah Albayrak – Meral Aktaş- Bakiye Minnetoğlu
  3. Atık Kullanımı Çalıştayı / Arzu Sönmez – Ömer Yusuf Uygun – Nagihan Akarsu
  4. EV-KA / KÖY-KA / Murat Tanrıverdi – Ahmet Doğru – Can Alptekin
  5. Dostluk Oyunları / Selma Çakır – Nesrin Tanrıverdi- Makbule Alptekin
  6. Akıllı Şehirler Komitesi / Gökhan Gürsoy – Özcan Erbaş
  7. Kültür Sanat / Adem Kılıç – Meltem Erbaş – Meral Aktaş
  8. Aile İçi İletişim / Nagihan Akarsu – Lerzan Albayrak – Mine Aydın
  9. Gıda Güvenliği Komitesi / Arzu Sönmez – Meltem Erbaş – Ebru Karakaş
  10. Rotary Toplum Birliği / Kenan Dönmez – Tansu Odabaş
  11. Rota Resim / Banu Kuralay – Ömer Yusuf Uygun – Tuğçe Odabaş
  12. Erken Tanı / Hakan Duman – Nurcan Duman – Ali Çakır
  13. Sağlık Komitesi / Banu Kuralay – Gülseren Panayır – Nurcan Duman – Yonca Çoluk
  14. Otizmli Çocuklar Kampı / Asel Gürsoy – Metin Minnetoğlu
  15. Toplumsal Kalkınma Komitesi / Ömer Aydın – Hakan Karakaş
  16. Rota Beste / Adem Kılıç – Hasan Fehmi Panayır – Nesrin Tanrıverdi
  17. Rota ATA Komitesi / Hasan Karamustafaoğlu – Ümit metin – Hakan Çolak
  18. Rota Chess Komitesi / Emrah Albayrak –Ebru Karakaş-Lerzan Albayrak
  19. Akıllı İlaç Kullanımı Komitesi / Ahmet Doğru – Gönül Doğru – Haluk T.Aktaş
  20. Kodlama Eğitimi Komitesi / Tuğrul Odabaş – Emrah Albayrak – Hüseyin Sinan Çoluk 
  1. MESLEK HİZMETLERİ KOMİTESİ
  2. Meslek Ödülleri / Mustafa Cömert – Emrah Albayrak – Meral Aktaş
  3. Meslek Tanıtım / Ebru Karakaş – Gülseren Panayır – Tuğba Kalaycı Gün
  4. Meslek Edindirme / Funda Irmak Yılmaz – Mehmet Yılmaz – Şükran çolak
  5. İşyeri Ziyaretleri / Ümit Metin – Tansu Odabaş – Jale Gürsoy – Linara Tenteoğlu
  1. ULUSLARARASI HİZMETLERİ KOMİTESİ
  2. Kısa Dönem Yaz Kampı / Şükran Çolak – Lerzan Albayrak – Mustafa Cömert
  3. Uzun Dönem Öğrenci Ağırlama / Tuğrul Odabaş–Ömer Y. Uygun–Gökhan Gürsoy
  4. Dostluk Değişim / Haluk Tekin Aktaş – Aynur Aydın- Aysel Cömert
  1. GENÇLİK HİZMETLERİ KOMİTESİ
  2. İnteract Komitesi / Nagihan Akarsu – Arzu Sönmez
  3. Rotaract Komitesi / Nagihan Akarsu – Arzu Sönmez
  4. TLG Komitesi / Mehmet Yılmaz – Gonca Görsev Kılıç – Metin Minnetoğlu
  5. Baba Çocuk Kampı / Ümit Metin – Emrah Albayrak – Özcan Erbaş
  6. 10 Kasım’da Ata’mıza Gidiyoruz / Hasan Karamustafaoğlu – Kenan Dönmez – Ömer Aydın
ÜYELİK VE ÜYELİK GELİŞTİRME ANA KOMİTESİ
BAŞKAN                   : GDB MUSTAFA CÖMERT
ALT KOMİTELERİ
  1. Rotary Bilgileri ve Eğitim Komitesi / Ömer Aydın – Hakan Duman – Mustafa Kuralay
  2. Yeni Üye Oryantasyon Komitesi / Meltem Erbaş – Nagihan Akarsu – Nalan Karamustafaoğlu
  3. Üyelik Komitesi / Sınıflandırma Komitesi / Kenan Dönmez – Mustafa Kuralay 
ROTARY VAKFI ANA KOMİTESİ
BAŞKAN       : RTN. HAKAN ÇOLAK
ALT KOMİTELERİ
  1. Vakıf Bağışları Komitesi / Hakan Karakaş – Tuğrul Odabaş
  2. Vakıf Bilgileri Komitesi / İsmail Aydın – Hakan Çolak
  3. Polio Plus Komitesi / Ömer Aydın – Ahmet Doğru – Tansu Odabaş
  4. Küresel Bağış Komitesi / Hakan Karakaş – Yunus Emre Tenteoğlu 
HALKLA İLİŞKİLER ANA KOMİTESİ
BAŞKAN       : FUNDA IRMAK YILMAZ
ALT KOMİTELERİ
  1. Sosyal Medya Komitesi / Mehmet Yılmaz – Mine Aydın
  2. Rotary Tanıtım Komitesi / Adem Kılıç – Şükran Çolak
  3. Yazılı ve Görsel Medya Komitesi / Hakan Karakaş – Mine Aydın